Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyorsan tudna megnőni...

Milyen gyorsan tudna megnőni a hajam 30 cm-t?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon göndör loknis hajam van és kb. 10 cm-t felugrik. Az a kérdésem, hogy mennyi idő után nő 30 cm-t? De eközben az ápolása is fontos meg ilyesmi és erre szeretnék választ. Hogyan ápoljam? Milyen gyakran vágassak belőle és mennyit? Mennyi idő után nő meg 30 cm-t? Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2012. jún. 28. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
2-3 havonta vágasd le az eltöredezett hajat, amúgy kb havi 2 hónap, azaz bő 1 év.
2012. jún. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

kb havi 2 hónap az meg mi?

Nekem szerintem 2 év kéne 30 cm-hez, de lehet még így is keveset mondtam!

2012. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Átlagban 1 cm a havi növekedés, szóval több mint 2 év lenne...
2012. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 M.Kata ***** válasza:
100%

attól függ,milyen gyorsan nő a hajad. nekem hullámos,loknis,és 1 év alatt csak 10 centit nőtt. göndör hajnál szerintem nem látszik olyan gyorsan a növés a göndörség miatt.

amúgy szerintem is inkább 2 év

2012. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Havi egy centivel lehet számolni, ugyanakkor néha muszáj visszavágatni, különben egy idő után csak törik, nem nő.

Szerintem lesz az akár 2,5-3 év is. (Nekem lenne annyi, az biztos, nekem is göndör hajam van.)

2012. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát általában fél évente vágatok a hajamból és elég erős szálú így nem törik annyira. Tavaly nyáron kb. a vállamig ért (úgy,hogy felgöndörödve.) Februárban lett ismét vágatva akkor ért a mellem fölött. Most pedig a mellemig ér. Ez gyorsnak számít? Köszönöm szépen a válaszaitokat :)
2012. jún. 28. 16:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor neked kellene a legjobban tudnod, hogy mennyi idő alatt nő/ne 30 centit.
2012. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2 év tuti kell, de szerintem benne lenne az 2,5 évben is. Havi 1 cm-t nő kb. a haj, plussz 3-4 havonta érdemes vágatni a hajból.


Ápolás terén nehéz tanácsot adni, nem írtad, hogy milyen a hajad, azonkívül, hogy göndör. :D Száraz, sprőd, fénytelen, erőtlen vagy milyen?! Mindenképpen a hajtípusnak megfelelő balzsamot és pakolást kell használni.

Egyébként a ricinusolaj segít a haj növekedésében és kiválóan táplálja, ápolja azt. Ezzel meggyorsítható egy kicsit a haj növekedése. Ha érdekel, keress rá, nagyon sok kérdés van vele kapcsolatban.

2012. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Erős szálú, nem törik annyira és fényes. Úgyhogy elég egészséges, ha belegondolok.
2012. jún. 29. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!