Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér bőrű vagyok sajna :/ És...

Eniii *-* kérdése:

Fehér bőrű vagyok sajna :/ És 2 hét múlva le kellene barnulnom egészen jól. Mit tegyek hogy gyorsan barnuljak? ( Krémek és egyéb önbarnítók ellen )

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 00:45
 1/6 A kérdező kommentje:
*( Krémek és egyéb önbarnítók nélkül )
2012. jún. 22. 00:54
 2/6 anonim válasza:
menj ki a napra
2012. jún. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És kb naponta mennyi időre???? O.o
2012. jún. 22. 01:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden nap menj ki napozni egy picit,illetve sokat legyél kint, mivel fehér a bőröd olyan hamar ne várj nagy eredményt.. szépen fokozatosan, 2hét alatt simán lefogsz barnulni, de szerintem az első pár napban mindenképpen erősebb naptejet használj mivel mint te is mondtad fehér bőrű vagy..
2012. jún. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.!
2012. jún. 22. 01:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Fokozatosan napozz, ez nagyon fontos a fehér bőröd miatt.

Először csak 15-20 percre menj ki, aztán menj árnyékba vagy fedett helyre. Kicsit később ismét napozz 15-20 percet.

Néhány napig csináld így, majd ha a bőröd hozzászokott a naphoz, akkor egyszerre mehetsz több időre is napozni, pl. 40-45 percre.


Naptejet minden nap használj és folyamatosan pótold a folyadékot.


Így szépen, bőrkímélően, tartósan lehet barnulni, viszont nem annyira gyors megoldás. De érdemes így csinálni, 2 hét alatt így is lehet szép színed.

17/L

2012. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!