Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ombre hajat szeretnék készíten...

Nolli kérdése:

Ombre hajat szeretnék készíteni itthon, szerintetek érdemes? Sajnos nincs pénzem fodrásszal csináltatni.

Figyelt kérdés
anyukám ért a hajfestéshez,ő segítene.úgy gondolom az összes videót és oldalt átnéztem a témában,mégis kicsit bizonytalan vagyok mert sosem volt még festve a hajam.Szőkítővel csináljam vagy világosbarna festékkel?(a hajam sötét és attól félek a szőkítő bevörösítené)esetleg valami tapasztalat,tanács?

2012. jún. 29. 13:23
 1/6 Mendus ***** válasza:
tudnál vmi képet linkelni erről a hajról?
2012. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


az alja kicsit világosabb mint a töve(:

2012. jún. 29. 13:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Fodrász....ez ugyanis elég speciális festési módszer. Ám, ha van pár hónapod: nekem a középszőke hajam világosszőkére volt festve, de már nagyon rég nem festem, és olyan mint a lánynak a képen, csak nekem világosabb összeállításban, nekem pont ilyen színű:


[link]

2012. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy ha a hajad sötét akkor is belekerül majd párezer forintodba, mert először le is kell szívatni, hogy tutira befogja, de nem is biztos, hogy egy alkalom elég neki. Párezerért meg már fodrász is megcsinálja. Nem éri meg házilag babrálni és esetlegesen elrontani, vagy többet rákölteni a hiba helyrehozatalára.


Fontos, hogy átmenetes legyen, azaz ne olyan, hogy hirtelen megy sötétből világosba, mert az csúnya. Tehát szakértelmet igényel. Én mindig magamnak festettem a hajamat, de ha drasztikus változást akartam, fodrászhoz mentem.

2012. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én meg most csináltam meg magamnak, pedig azelőtt soha nem festettem hajat pláne nem a sajátomat, és hihetetlenül jó lett.

Úgy látszik mintha csak fodrász tudná megcsinálni, pedig egyszerű. a hajad belső részét, mármint ami a fejed aljánál nő teljesen befested, utána a többinek pedig a végét. és az arcodnál is. hát így nem tudom elmagyarázni, itt egy kép hogy az enyém milyen lett: [link]

2012. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!