Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon csúnya a szemöldököm....

Nagyon csúnya a szemöldököm. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

nagyon hosszú szálakból áll de nem téphetem ki őket mert mivel nagyon ritka ha kitépném őket akkor hézagos lenne, és a rendes formája sincsen.A színe meg olyan fakó semmilyen.Itthon szeretném helyrehozni.

kb ilyen mint a bal oldali:

[link]

ilyesmit szeretnék:

[link]

[link]

Nem szeretném tetováltatni.16/L


2012. jún. 29. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyedül ezt nem tudod megcsinálni, csak elrontanád ( már bocs) De nem azért...

Menj el egy kozmetikushoz, nyugi egy szemöldök szedésért nem fog elkérni 5000ft.

2012. jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm de nem a pénz miatt nem szeretnék kozmetikushoz menni hanem csak szimplán itthon szeretném megoldani.
2012. jún. 29. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
és ha szemöldök ceruzával besatíroznád halványan? vagy ricinus olajjal kend be, azt hallottam, hogy az segít!
2012. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
szedd ki normálisan és növeszd hogy sűrűbb legyen mi olyan nehéz ebbe? meg húzd ki mert ez így igénytelen és gáz.. ki nem mennék az utcára ha ilyen lenne...
2012. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Formára mindenképpen kell szedned, ha szép, íveltet szeretnél, és amúgy meg nem az. Utána pedig szemöldökceruzával húzd ki, de igazítsd a hajszínedhez, pl. ha barna, akkor semmiképp ne feketével!
2012. jún. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a szemöldökszettet, az Essence kb. 800 Ft. Van benne világosabb és sötétebb árnyalatú is, és 3 féle sablon.

Nekem is gyér a szemöldököm, mondjuk a formája nem annyira gáz, de kénytelen vagyok minden áldott nap rásatírozni egy kicsit. 3 napja ricinussal kenem fürdés után, állítólag attól dúsabb lesz.

2012. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!