Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csunya volt a szemöldököm...

Csunya volt a szemöldököm ezért mindenki cikizett. Ismerösöm kiszedte akkor is szarlett akkor azért szivattak. Ideges lettem és kiszedtem magamnak. Szinte még rosszabb. mitcsináljak? Kozmetikusra gondoltam de oda mikor és hogyan állitsak be?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs meg a száma, akkor elmész az egyikhez, megmondod h szemöldöködet szeretnéd rendbe rakni, és időpontot szeretnél...kb ennyi
2009. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta. csak úgy, simán beállítasz akármelyikhez (a lakótelepi sarki kozmetikus is megteszi) és közlöd, hogy elcseszted, csináljon valamit. pár 100 ft-ért megcsinálja, esetleg kicsit megfesti. közben kérd meg, hogy magyarázza el, hogyan kell szakszerűen szedni.
2009. aug. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!