Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes lemondani egy bulit...

Érdemes lemondani egy bulit csúnya arcbőr miatt?

Figyelt kérdés
Nem szívesen mutatkozok így, hogy egy gyulladt pattanást elkezdtem nyomkodni és elégé feltűnően sebes lett, és feltűnő helyen is van.
2012. jún. 29. 16:55
 1/6 tetris ***** válasza:
Elfedheted púderral, alapozóval, korrektorral. Ha nincs ilyen otthon, akkor is menj el, valamelyik lánynál majdcsak lesz ilyesmi, és akkor elkérheted.
2012. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha csak piros lenne jó is lenne... de a sebet korrektorral nem lehet eltüntetni.
2012. jún. 29. 17:06
 3/6 tetris ***** válasza:

Menj csak el! A buli úgyis este lesz, nem fogják észrevenni. Egy-két nap alatt elmúlik. Másnak is van ilyen. Inkább örülj neki, hogy nem vagy csámpás, kancsal, púpos, bandzsa, kopasz, öreg, ....

Tudod, a pozitív hozzáállás nagyon fontos!

2012. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
házibuli lesz ott meg azért világos van:S köszi a bátorítást, de valamiért én olyan ember vagyok, aki így nem szívesen megy emberek közé, mert tényleg csúnya.
2012. jún. 29. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne mondd már le! Gondolj bele: tök jó buli, mindenki ott van, sokáig csak erről a buliról fognak beszélni, te még lemaradnál róla egy pattanás miatt? Szerintem mindenképpen menj el! És az azér jó lenne, ha lealapoznád az arcod, vagy púdert használsz, ilyesmi, annyira nem fog látszani, mintha pirosan hagyod. Messziről pl. ha nagyon sebes, akkor se fog látszódni. Fényképen se :)
2012. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már olyan, hogy pattanás miatt nem mentem el egy buliba, és nagyon megbántam. Senki sem fogja észre venni, ha hiszed, ha nem. :) Szerintem menj el!
2012. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!