Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok valamit? Bővebben...

Ajánlanátok valamit? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Borotválás után pöttyös a lábam. Esetleg valamilyen krémet tudtok ajánlani? Rendesen radírozom a lábam, szóval nem tudom, hogy miért pöttyösödik a vádlim. Nem tudok más szőrtelenítő módot választani, mert a gyantától véraláfutásom lesz, a krémektől kicsattog a karom ( a lábam helyett...)stb. stb. Mellékelek egy képet a lábamról, hogy érthetőbb legyen a helyzet. Előre is köszönöm!

[link]


2012. júl. 1. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Az Oriflame katalógusában lehet nagyon jó borotválkozás utáni nyugtató krémet venni illetve a bőrgyógyász is tud felírni rá gyógyszertári kenőcsöt, amit direkt a bőrtípusodnak megfelelően kevernek ki és nem mellesleg nevetségesen is olcsó. Én ezt a kettőt használom.

Cocochic blog

2012. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ennél csúnyább és elég régóta meg vannak a pőttyök gyulladások,semmi sem segit nekem.Mostanában kenegetem arcszesszel kicsit jobb,nem múlik el,és kénytelen vagyok a melóhelyen hosszú nadrágban lenni,de otthon nem.
2012. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát... én gyantázást ajánlok.
2012. júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!