Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandóan visszatérő hólyaghur...

Állandóan visszatérő hólyaghurut kínoz, már mindenféle gyógyszert szedtem de sajnos semmi sem segít tartósan, mit ajánlanátok ami hatásos?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok keseredve. Több éve tér már vissza a kínzó hólyaghurutom. :( Szedtem már rá cifran-t, augmentin-t meg még ezen kívül más antibiotikumokat de csak egy időre szüntetik meg a kínzó fájdalmat. Mi az ami nem teszi tönkre a bélflórát de mégis hatásos? Gondolok itt homeopátiás szerekre esetleg gyógynövényekre? Azt hozzátenném, hogy jelenleg szoptatok így akármivel nem próbálkozhatok! Előre is köszi!
2012. jún. 21. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Urológián voltál?
2012. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tőzegáfonya
2012. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már ezerszer voltam ... Azt mondták még a terhességem kezdetén, hogy sajnos rosszkor jöttem azt nézve, hogy terhes vagyok és tulajdonképpen erős gyógyszerekkel egy jó darabig nem tudnak majd kezelni. Meg azt is mondták, hogy elég gyakran kiújul ez a betegség így gyakran fogok arra járni ... :(
2012. jún. 21. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!