Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem múlik el a korpa?!

Miért nem múlik el a korpa?!

Figyelt kérdés

március óta nizorallal mosom a hajam.. egy hónapig heti 2x mostam, azóta csak 1..

de.. 5. nap már annyira sok a korpa, mintha szakadna a hó :(

mit csináljak vele? elméletileg egy hónap alatt teljesen el kéne múlnia nem?!


2009. júl. 9. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nizoral nem mindenkinek hatásos.Próbáld ki esetleg a headandshoulders-t. Nekünk használt.
2009. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Apukámnak a Seborin vált be. (Schwarzkopf)
2009. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Fructis valt be. De varni kellett kb. 1 honapot, mire ereztette a hatast. Addig megsokszorozodott a korpa szama, mar mondtam, hogy dobom ki az egeszet a fenebe, de meg hasznaltam tovabb, es azota nincs korpam.
2009. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon erősen korpásodott a hajam. A hülye fejemmel kipróbáltam egy csomó sampont "korpás hajra", de semmi sem javított a helyzeten, szóval fogtam magam és elmentem a bőrgyógyászhoz. Írt fel nekem Nizoralt és azóta alig korpásodik.

Szerintem Nizoralból is több fajta van, meghát a fene sem tudja, hogy a te bőrödre miért és milyen kell. Látogasd meg a bőrgyógyászt.


Egyébként meg szerintem az étkezéseden is sok múlik. Nekem azt mondta, hogy ne egyek majonézt, meg kecsapot (hogy miért, azt nem tudom), azelőtt mindent azzal ettem, lehet, hogy ez is közrejátszik abban, hogy javult az állapotom, sokat.

2009. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Meg szoktad szárítani? Mert attól korpásodik, ha megfázik a fejbőröd. Mindig szárítsd meg! 13/L
2010. júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!