Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthon mivel/hogyan tudnál...

Otthon mivel/hogyan tudnál ritkitattni a hajam?

Figyelt kérdés
Nagyon dús a hajam, már egy éve volt utoljára ritkitva a hajam, de akkor a fodrászom nagyon rövidre le is vágta az egész hajam, most ezt szeretném elkerülni, és itthoni módszert szereték kipróbálni. Olvastam a borotvaról, erről ti hallotatok már?Miért jó/nem jó? :)) Ritkitóollót meg nem tudok errefelé sehol venni, meg elég drága is. Más ötlet??
2012. júl. 2. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A borotvát nehogy kipróbáld! Egyik ismerősömnek teljesen tönkretette a haját!
2012. júl. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából én sem olvastam róla jókat, de más egyéb ötletet valaki tudna mondnani?(lényeg h itthon meglehessen csinálni)
2012. júl. 3. 13:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Van ritkítási technika sima ollóval is, de ezt fodrász sem mindegyik tudja csinálni, úgyhogy neked nem ajánlanám. A ritkítóolló a legegyszerűbb annak, aki nem ért hozzá, de ezzel is előfordulhat, hogy ronda lesz az eredmény. Legjobb, ha szakemberhez fordulsz, aki anélkül is meg tudja oldani, hogy akár egy centit is levágna a hosszából.
2012. júl. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!