Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barátomnak elég szőrös a...

Barátomnak elég szőrös a felsőteste és szeretnék neki venni egy epilátort. A borotválás nem jó, a gyanta drága. Van itt pasi aki epilálja magát? Milyen márkájút javasoltok és milyen árban? Lehetőleg minél olcsóbbat szeretnék.

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 15:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Óóó szegény! Biztos, hogy ő is akarja? Inkább vegyél egy otthoni gyantamelegítőt. Régen 5000 ft-volt (X-epil) és csak a patront kell benne sűrün venni, az meg párszáz ft. A lehúzópapír meg sokáig elég.
2012. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy régi Braun van,teljesen meg vagyok vele elégedve,pedig erős a szőrzetem,de szépen leszedi.
2012. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Ha férfiasan akar kinézni,akkor nem borotválja a felsőtestét. Ne akarjon úgy kinézni,mint egy nő.
2012. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A "melegítős" gyantára allergiás, nagyon csúnyán nézett ki utána a felsőteste :S Igen ő is akarja már beszélgettünk róla,csak ő nem mer venni magának,mert hogy az neki ciki. :) Én is úgy szeretem ha csupasz, meg ő is úgy érzi jobban magát a bőrében. 2. válaszoló milyen Braunod van és mennyibe került?
2012. júl. 2. 16:15
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Létezik gyanta allergiásoknak is. Szerintem elöbb próbáljátok ki valahol, mielőtt beruháznátok, mert szerintem sokkal kegyetlenebb az epilátor mint a gyanta. Lehet nem bírná.
2012. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

egy régi Brain silkepil,már vagy 10 éves,akkor olyan 5 ezer volt.

2012. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én epilálom magam évek óta hónaljon, intim részeken, fenéken, és lábon. Mellkasom alapból szőrtelen szerencsére. :)

Eddig 4 epilátorom volt, ebből három az 5000,-os kategóriából való Braun és Philipsek. Gyakorlatilag semmit érő kínzógépek voltak, mert az erős szőröm csak sokadik rántásra szedte ki, ezért nagyon fájt minden szőrszál kihúzása.

A mostani viszont egy álom gép, elsőre tökéletesen kiszed mindent, ráadásul meleg víz alatt is használható, és így még kevésbé fájdalmas. Mondhatni a legdrágább gép, de legalább tökéletesen elégedett vagyok vele. Az első normális epilátorom. :)

Most 100 napos pénz visszafizetési garancia is van rá.

A típusa:

Braun Silk-épil 7

7681 Legs, body & face Wet & Dry

de mindhárom Silk-épil 7 Wet & Dry epilátor ugyanolyan jó, csak más tartozékokkal.

[link]

[link]

[link]


Az eddigi tapasztalataim alapján javaslom, hogy fontoljátok meg, hogy milyen gépet vesztek, főleg ha erős szőrzetű pasid van. Az olcsó gépek nem biztos, hogy jók lesznek.

28F

2012. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :) Hát sajnos nem állok/állunk olyan anyagi helyzetben, hogy egy drágább gépet megengedjünk magunknak. Max 10.000 ft körüli gépre gondoltam. A rosszabb gépek fájdalmasan, de végülis megtették amit kellett Neked utolsó válaszoló? Normálisan eltávolította a szőrszálakat?
2012. júl. 2. 20:54
 9/17 anonim ***** válasza:
Pont ez az, hogy nem normálisan. Azért jobb volt, mint borotválni, de a sok rántástól eltörtek a szőrszálak sok helyen, és az úgy hatott, mint amelyik borotválva lett volna. Amit viszont kihúzott, az kint volt. Arányaiban kb. a szőrök 3/4-ét kiszedte, 1/4-e letöredezett. Ez nekem lábon volt így, hónaljon, intim részeken viszonylag jól kiszedte, bár ott is fájdalmasabban.
2012. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A mellkas szőrzetről viszont nem tudok nyilatkozni, hogy ott milyen lenne, mert nekem olyan nincs. :)
2012. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!