Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna vagy világosabb...

Sötétbarna vagy világosabb barna haj? Bővebben lent

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy már nagyon régóta sötétbarna a hajam, már-már feketés.

de igazság szerint már nagyon kezdem unni, és egy kicsit szeretnék világosabb barna hajat, de még bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban, lehet megmaradok az eredeti verziónál..

(arctól és frizurájától elvonatkoztatva linkelek, most csak a haj SZÍNÉRE lennék kíváncsi, hogy kinek melyik tetszik jobban.)



cél: [link]


mostani: [link]


főként férfiak/fiúk véleményét várom, de nyugodtan írhatnak hölgyek is (:



előre is nagyon köszönöm !



2012. júl. 2. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ezért kár lenne szenvedni,észre se venni a különbséget csak nagyon erős fénynél.Azt hittem világosabbra gondolsz.
2012. júl. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem a mostani jobban tetszik ;)
2012. júl. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
első kommentelő: az első haj körülbelül 5 árnyalattal világosabb mint a második. kicsit világosíts a képernyődön, hátha úgy jobban átjön a dolog :)
2012. júl. 2. 23:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Te komolyan azt várod, hogy átlagos heteroszexuális férfiak értékelhető választ adjanak olyan kérdésben, hogy sötét barna vagy még sötétebb barna hajad legyen-e inkább?:D



Nekem amúgy a világosabb jobban tetszik. Hogy neked melyik szín emelné ki jobban az arcod, azt nem tudom, mert nem látom a fejedet:)

2012. júl. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első jobban tetszik
2012. júl. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én látom sokkal világosabbnak, de lehet a képernyőm miatt.

nekem is olyan, mint amilyen Eva Longoriának.

Én fehér bőrű és kék szemű vagyok, tél típus.


Attól függ, hogy jól állna -e neked a világos gesztenye, hogy milyenek a paramétereid.

Mivel a világosbarna szín bárkinek jól állhat, akár ha fehér bőrű világos szemű vagy, akár sötét szemű, kreol.


Szerintem próbáld ki ;)


ha festve van a hajad, akkor nehezebb a dolgod. Mert akkor 9%-os hidrogén -peroxid+ egy világosabb barna vagy középszőke tudna rajta világosítani.


Ha eredeti a hajad, akkor mehet rá valami egész világos barna szín.

2012. júl. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat, jöhet még (:


egyébként ha a világos mellett döntök, akkor feltétlen kipróbálom a colour B4-et, mert 100/99-nek bejött :D így nem kell tönkretennem a hajam (:

2012. júl. 3. 17:55
 8/8 anonim ***** válasza:

hát sztem

jobb a világosabb :D

2012. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!