Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! A sima arc vagy, a...

Lányok! A sima arc vagy, a borosta esetleg szakáll tetszik jobban? Ha szakáll, akkor milyen? Kort is légyszi!

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Arctól függ,de ezért bejön a borosta :D
2012. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Aranyos a kérdésed. :)

Kevés olyan nőt, lányt ismerek akinek bejön a szakáll. Én magam sem tartozom bele ebbe a kevésbe.

Én a sima arcot szeretem vagy akinek JÓL ÁLL egy pici borosta az bele fér. pl.

[link]

De van olyan arc is akinek jobban áll a borosta mint a sima arc. Nézd meg neked melyik előnyösebb és úgy "intézkedj". :D

Ja, és nem minden esetben, de a legtöbbször sztem öregít.

2012. júl. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam egyértelműen a sima arc,nem szeretem a borostát, szakállat,bajuszt sem.
2012. júl. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is gyakorlatilag ismételhetem az előttem szólókat, a sima arc és egy kis borosta tetszik, a szakáll nem. Mondjuk "lányok" között nem is hiszem, hogy sok szakáll-fant fogsz találni, nők körében már inkább, de úgy is nagyon megoszlanak a vélemények. Az igazság az, hogy a szakáll öregít, ápolni kell, mert könnyen kelthet igénytelen benyomást... Szóval nincsenek olyan sokan oda érte.
2012. júl. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
sima arc vagy körszakáll(ez sem áll jól mindenkinek) ez a kettő borostától csak kevés pasi lesz sexy szerintem 19/L
2012. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
WOW
2012. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2012. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sima, egyértelmű! Egy kis borosta is azért simán belefér :)
2012. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2012. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért írtam, hogy "lányok", mert 18 éves vagyok, viszont a szakállam már nő. Örülök, hogy a többségnek bejön a borosta, mert utálok borotválkozni :)
2012. júl. 3. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!