Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő amíg eltűnnek a...

Mennyi idő amíg eltűnnek a pattanásaim? És hogyan tudnám még kezelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 éves fiú vagyok, eddig nem igazán törődtem a pattanásaimmal, de már egyre inkább idegesít, emiatt önbizalmam se valami nagy. Mai napon úgy döntöttem elkezdem nyomogatni, bőrradírral kenni, arctonikot használni...

Nem értem, az osztálytársaim, és a korosztályom nagy részének is teljesen sima a bőre, kicsit kellemetlen, hogy csak én vagyok ilyen...

Nem igazán értek a bőrápoláshoz, és hasonló dolgokhoz, ha valaki tudna tanácsot adni, segíteni szívesen venném. Köszönöm.


2012. júl. 3. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A bőrradírral csak óvatosan! Ki fogja sebesíteni a pattanásokat és maradandó nyoma is lehet! Arra figyelj, hogy minden este megtisztísd, erre a célra nyugodtan vegyél arctisztító tejet, nem csak nőknek való. Azzal reggel is nyugodtan átmoshatod mivel éjjel is rakódik az arcodra kosz. Amikor törcsivel megtörlöd az arcod arra is vigyázz, hogy csak itasd fel vele NE dörzsöld! Amit még kipróbálhatsz az az, hogy esténként átkened az arcod almaecet és víz keverékével egy kis vattapamacs segítségével. Ha lehet került a csokoládét és a fűszeres ételeket! Sok sikert! 25/L Ja még az jutott eszembe, hogy este és reggel csak és kizárólag hideg vízzel moss arcot!
2012. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ne nyomogasd a pattikat, de érdemes havonta 1x eljárnod kozmetikushoz, aki szakszerűen kinyomkodja! Nekem azóta tűnnek el a ragyáim, amióta nem nyomogatom.

Leírom nekem mi vált be : (a kozmetikusom ajánlotta)

baba szappan reggel este használni! Ez komoly! Jól behabosítod, és 1 percig rajta hagyod az arcodon utána lemosod. Táplálkozásban érdemes sok gyümölcsöt zöldséget fogyasztani, mekit zsíros kaját kerülni, valamint érdemes mellőzni a szénsavas cukros üdítőket is, és helyette sok folyadékot inni.

2012. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem az arctonik nem vált be,sőt sokkal rosszabb lett tőle.. a bőrradír sem tett jót a bőrömnek.. Egyébként ismerős az érzés.. Mindenkinek tök szép bőr van körülöttem én meg égek az én fejemmel.. Ja amúgy kozmetikushoz menj,nem ciki fiúnak is járni. Ja amúgy 3havonta simán elég elmenni,mert azért nem olcsó játék :D nekem a kozmetikus segített egyedül,még a bőrgyógyász se.


14/L

2012. júl. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!