Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a fekete...

Mi a véleményetek a fekete hajú nőkról? (férfiak és nők egyaránt írhatnak)

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy fekete a hajuk.

Szép a fekete haj, de nem mindenkinek áll jól. Ez kb olyan kérdés, mint hogy mi a véleményünk a vörös hajú nőkről. Hajszín alapján nem szoktam véleményt alkotni. Ennyiből nem is lehet.

2012. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Most egy pillanatra zárjuk ki a természetes fekete hajúakat, tehát az ázsiaiakat, no meg az afrikaiakat, akiket nem szívesen képzelünk el más színű hajjal.:)

Igazából különleges párosításnak tartottam mindig is, ha valakinek világos szeme van, és e mellé sötét haja. Vagy ha szőke haj mellé barna szem társul.

Tehát, egy európai, kaukázusi bőrtípus(hófehér bőr!), kék szemek esetén fekete hajjal társulva szép lehet. De..nem tudom.

Van egy barátnőm. Égszín kék szemek, és emellé eredetileg nagyon nagyon sötétbarna haj, ami szinte feketének néz ki. Ha nem ismernénk a tényt, hogy magyar lánynak nem lehet fekete haja, akkor rávágnánk, hogy igen, az fekete.

Sosem vette észre senki, pedig gyönyörű arcra van. Egyszerűen nem vesszük észre a sötét hajú lányokat.

Mit tett hát, befestette mézszőkére(félévig tartó szenvedés volt)..és...egyszerűen bámulatos. Bárhol jelenek meg vele, még 20 méter múlva is őt nézik.

A szőke haj ártatlanságot sugall. Ha kellően, letisztultan öltözöl fel mellé, sosem leszel átlagos.

Másik véglet..ismerek egy volt különleges lányt. Volt.

A szeme barna, és nagyon ritka, de eredetileg szőke volt a haja. Gyönyörű volt. De befestette feketére..közönséges lett.

Egy szóval..én nem szeretem, nagyon nem szeretem a fekete hajat európai emberen. Nem is azt akarom, hogy mindenki legyen szőke, csak legalább barna. A feketétől nagyon nehéz megszabadulni, nagyon nehezen jön ki, nagyon nagyon át kell gondolni. Szóval inkább fesd be sötétbarnára, nem fogja szétszedni a hajad, és könnyebb lesz váltani.

És ez csak vélemény, szóval nem kell támadni. Mindenki úgy néz ki, ahogy akar.

2012. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
felpontoztam az előző válaszolót :D am nekem 2 éve fekete a hajam és meg nem mondaná senki, hogy festett. barna szemem van, kreol bőröm és alapban sűrű fekete szemöldököm (és nem vagyok cigány). az eredeti hajam gesztenyebarna és ott csesztem el, amikor melírt raktam bele... és kivilágosodott. nem állt rosszul, de a szemöldököm mellé hülyén állt. így hát befestettem feketére.
2012. júl. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát a fekete haj a csak akkor gáz ha agyon szolizott bőr,rózsaszín szájfény és egy kiló vakolat van az arcodon.Amúgy semmi bajom ezzel a hajszínnel.
2012. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés embernek áll igazán jól, de akinek jól áll a festett fekete, az nagyon vagány tud lenni :) Tudni kell viselni ezt is, bár nem egy feltűnő hajszín, de lehet különleges, hogyha valakinek illik a személyiségéhez meg persze az arcához. Szerintem a véknyabbaknak áll jól elsősorban.
2012. júl. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!