Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék a sarkamra (lábfeje...

Mit tudnék a sarkamra (lábfejemre) húzni, hogyha éjszakára bekenem olajjal, ne kenjek össze mindent?

Figyelt kérdés

A sarkam eléggé ki van száradva, és rájöttem, hogy a kókuszolaj csodát tesz vele. Csak azt nem tudja gyorsan beszívni, és összekeni a lepedőmet.

Nincs olyan nejlon, vagy valamilyen zokni, amit rá tudnék húzni, hogy reggelig ott pácolódjon? :)


2012. júl. 4. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Egyszerű bolti nejlon zsacskó, rá egy vastag zokni.
2012. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bokafix
2012. júl. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én régebben mindig akkor csináltam ilyet, amikor filmet néztem. Kiáztattam, megtisztítottam a lábamat és vastagon bekentem körömvirág balzsammal vagy olívaolajjal és folpacckal körbetekertem a lábamat, majd vastag zoknit húztam rá és néhány órán keresztül így hagytam dunsztolni. Nagyon jó puha volt utána a lábam.


Szóval ez a folpackkos-zoknis módszer nekem bevált, egy próbát megér. :)

2012. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is nejlonzacsit húztam rá, de egyszer mintha valahol láttam volna (talán Avon?) ilyen speciális bokazoknit, aminek a belső fele fóliás. Azt nem ismeri valamelyikőtök?

A válaszokat persze mindenkinek köszönöm! :)

2012. júl. 4. 11:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is az Avonosra gondoltam, de nyárra szerintem kicsit meleg lesz :)
2012. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem variálok: fürdés után olajos pakolás, és rá egy egyszerű pamutzokni.
2012. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!