Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szőrös a lábam de...

Nagyon szőrös a lábam de félek anyutol mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sötét színű sűrű és nagyon láccik a szőr a lábamon..tudom elkéne mondani anyunak hogy szeretném borotválni de anya semmit nem szokott nekem megengedni folyton ordibál velem ok nélkül és én már félek tőle..:S Itt a nyári szünet ráadásul nagyon meleg van és nem tudom mit tegyek..:/ Eccer tavasszal mondtam már neki hogy nagyon szörös erre azt válaszolta..:És akkor mit tegyek? Lécc segítsetek köszi!:)
2012. júl. 4. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Mond el neki, hogy le szeretnéd borotválni. Jobb elmondani, mint azon gondolkodni, hogy mi lenne, ha elmondanád.

Amúgy hány éves vagy?

2012. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dia90' ***** válasza:
Ez most komoly? :O Ha így jobban érzed magad, nyugodtan borotváld le, a te lábad. :D Ha már megtetted, úgyse tud mit csinálni...meg a szőr az úgy is visszanő, nem értem mi a probléma ezzel. :D
2012. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1:13 éves vagyok és tudom hogy nem veszthetek velesemmit és eddig ha akartamm valamit elis mondtam csak mostanában valami történt és sokkal jobban félek mindentől pedig nemien voltam..

2: Erre is gondoltam már csak ugy hallottam hogy az nem higenikus ha a anyu, apu borotvájával borotválom le és nem akarom folyamatosan a panaszkodásukat hallgatni hogymér nem mondok el nekik semmit..mer mostanában elkedték ezt mondani nekem..:P

Akkor szerintetek ne mondjam el vagy inkább szoljak neki?:O

2012. júl. 4. 11:51
 4/7 A kérdező kommentje:
ÉS még valami amikor próbálom neki elmondani akkor mindig mondanám de aztan inkább mégse és nem tudom mér :|
2012. júl. 4. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:

De egyetalán minek akarsz szólni ?:D

Oda megyek anyához, aztán megkérdezem tőle hogy.. anyaaaa leepilálhatom a lábamaa? xdd

hülyén hangzik, én sose kértem rá engedélyt.:D

2012. júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13 évesen már szerintem teljesen normális, hogy zavarnak az ilyen dolgok és le szeretnéd borotválni a lábadat. Mondd el anyukádnak, vegyetek együtt borotvát/gyantát, esetleg az ő tanácsát is kikérheted, hogy szerinte melyik a legjobb módszer. Egyébként pedig a te tested, a te közérzeted, nem tilthatja meg senki, hogy leborotváld a lábadat. Ma már ez olyan természetes dolog, mint a zuhanyzás. Majd megérti anyukád, vagy ha nem, akkor belenyugszik.
2012. júl. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek:)
2012. júl. 4. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!