Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Soha nem lesz szép bőröm?

Soha nem lesz szép bőröm?

Figyelt kérdés

Már 11 éves korom óta pattanásos vagyok(a homlokomon jöttek ki először és nagyon durva volt) most csak 1-2 pattanás jön ki de mitesszerem elég sok van főleg az orromon:S. Ráadásul olyan rossz tapintású az arcom, ilyen száraz vagy nem is tudom...de közben a homlokom+orrom zsíros. A pattanás utáni hegekről ne is beszéljünk... Ha másnak megnézem az arcát akkor neki tök szép nem heges és mitesszere is alig van:( soha nem lesz szép bőröm?? kozmetikushoz is járok régóta, bőrgyógyásznál is voltam de nem nagyon javult a helyzet. Tippek? akár étkezéssel kapcsolatban is.

16/L



2012. júl. 4. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
sorstárs vagyok én is, kozmetikushoz jártam tiniként havonta, de szinte rosszabb volt a bőröm utána, hiába tisztította ki, egy héten belül újra mitesszeres volt. A hegek megmaradnak. Alapozok és kész. Már 32 vagyok, de még mindig olyan iszonyat zsíros a bőröm, hogyha nincs rajta semmi, már két óra múlva fénylik az arcom. Anyámnak a változókorig ilyen volt, semmi jót nem remélhetek.
2012. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja, és véletlenül se nyomkodd agyon a képed, a pattanásokra kenj aloe növény levét. Ha már sárga, max. akkor nyomd ki, utána bele a sebbe mehet a növény nedve.
2012. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Hát nekem 8 éves korom óta voltak pattanásaim, persze akkor még nem olyan sok, csak egy-egy nagyon ritkán. Majd egyre több lett, úgy 11 éves koromtól már nagyon nem volt szép, akkor kezdtem kozmetikushoz járni. Ezzel elhúztam 14-15 éves koromig, de akkor már havonta kellett járnom, és 1 hét után újra jöttek ki a pattanások, úgy hogy még a nyomkodás hegei se múltak el teljesen. Szóval utáltam... Akkor mentem el bőrgyógyászhoz, és azóta viszonylag szép. De nem mindegy, hogy kihez mész. Szerintem próbálkozz valaki másnál is, hátha az jobban beválik. :)

Egyébként neked is lehet hogy benne van ez a családodban, nekem minden rokonom nagyon zsíros bőrű. De nézd a jó oldalát, később ráncosodsz. (tudom hogy ez nem segít. :D)

2012. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Énis hasonló cipőben jártam egészen a mai napig. (remélem) Bőrgyógyásznál voltam. Mondjuk nem volt olcsó, 6000 volt az 5 perces vizit plusz 6 ezer a reggeli plusz éjszakai krém. Remélem használni fog :D
2012. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igazából én nem nagyon hiszek ezekben a bőrgyógyászos kenceficékben mert a legtöbb csak kiszárítja a bőröd.:S
2012. júl. 4. 21:33
 6/10 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyász, orvos, több éven keresztül egyetemi szinten tanul mindent, ami a bőrrel kapcsolatos. Sokkal jobban tudja, hogy a te bőrödnek mi kell, mint egy kozmetikus, persze az sem hátrány, de max. arra jó, kinyomkodja a pattanásokat, elmulasztani - bizonyos fok felett - csak bőrgyógyászati termékek tudják, amit bőrgyógyász szakorvos írhat fel.
2012. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

MELEG TEA+CITROM+MÉZ keverd össze es vattaval vagy pamacs-csal áztasd be az arcodat:)

napoztasd..jot tesz neki..(mértékkel)

2 hete ugyanebben a helyzetben voltam és már gyönyörü a böröm..semmi pattanas es miteszer:))

17/L

2012. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
na akkor ezt az utolsót kipróbálom:) és minden nap áztassam? 1 hétig csináltad?
2012. júl. 5. 09:54
 9/10 anonim válasza:

minden este lefekves elott:)

addig csinald amig el nem mulik..de ha utana is csinalod par napig az sem árt:)

2012. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én néhány naponta kamillás gőzölést alkalmazok az arcomon, ami kitisztítja a bőrt, utána pedig lekenem a pattanásokat/mitesszereket svédcseppel. Nálam ez bevált, amióta ezt csinálom sokkal szebb az arcbőröm. Bár gondolom az a bőrtípustól függ, hogy kinek milyen módszer használ. Azért egy próbát megér:D
2012. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!