Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy hónapja tettetem fel...

Egy hónapja tettetem fel keratinos hőillesztéssel hajat eleinte jó volt csak most egymás után elkezdett a póthaj a saját hajammal kiszakadni mitől lehet a fodrász hibája vagy sem?

Figyelt kérdés
Szóval 1 hónapja volt fennt tegnap estig ugyanis mikor hajat mostam utána a körmömmel simán szét tudtam nyitni a keratint és azt lehúzni a hajamról most már egy tincs sincs benne csak előtte naponta kiesett egy tincs a hajammal együtt garanciát vállaltak a hajamra írtam emailt nekik h mi történt de nem válaszoltak szerencsére nem nagyban károsodott a hajam de azért van veszteség a kihullott tincsek miatt kérlek adjatok tanácsot mert azon gondolkodom beperelem őket emiatt! Érdemes e vagy hagyjam és örüljek hogy nincs már fennt?

2012. júl. 6. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza, ez nem kérdés! Nagyon rossz munkát végeztek, ráadásul garancia is van rá...gondolom nem is volt kevés pénz, nehogy veszni hagyd!
2012. júl. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem volt kevés pénz és nagyon megbántam és így gondolom én is hogy nem akarom veszni hagyni szóval érik a perelés !
2012. júl. 6. 11:39
 3/4 Angyalka1985 ***** válasza:
A keratinos hajhosszabbítás hátránya, hogy kitépi a vékony hajtincseket. Emiatt is ajánlom mindenkinek a ragasztószalagos megoldást. Beperelésnek sok értelmét nem látom, pár hajszál miatt nem kell ügyvéd. Menj vissza, írj a vásárlók könyvébe. Mivel a szolgáltatással elégedetlen voltál visszakérheted a pénz egy részét. A garancia általában azért van, hogy ha 1-2 tincs kezd elmozdulni, vagy bármi gond van vissza tudj menni azonnal. Érdemesebb kihasználni, mint megvárni a nagyobb problémákat. Szilvi(Fodrász-hajhoszabbító)
2012. júl. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 demeve válasza:
Nekem eddig még mindig az volt ezzel a módszerrel a bajom, hogy bár maguk a hajszálak alapból nem rasztásodtak, pedig nem használtam különösebb ápolószert semmit, viszont vagy kicsúszott a póttincs, vagy ami fent maradt, az meg a tövénél összeragadt a természetes hajammal. Sőt legutóbb egyik éjszakáról a másikra lefolyt szó szerint a keratin a hajtőről, és összeragacsozta az egész hajamat meg fejbőrömet. Sírhatnékom volt, mert marokszám ki kellett vágjam az összeragadt tincseket. Ez vajon miért lehetett? Oké, hogy terhes vagyok, és lehet, hogy nem bírta a hormonokat (ez csak az én teóriám), de így lefolyni... Katasztrófa volt. Ti hogy oldjátok meg, hogy ne ragadjon és rasztásodjon össze az illesztés fölötti rész?
2012. okt. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!