Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon vilagos szokebol...

Nagyon vilagos szokebol sotetebbet?

Figyelt kérdés
Befestettem a hajam egy "uj" hajfestekkel.A tv annyit reklamozza gondoltam biztos jo kiprobalom, hatha jo sokkal olcsobb is mint amit en szoktam,de tulsagosan szoke lett szinte mar feher es egy kis narancssargas arnyalat is van benne ... aztan picit szurkito samponnal atmostam most eleg turheto, de nem vagyok vele megbaratkozva meg mindig.milyennel fessem be ,hogy es picit sotetebb szoke arnyalatot kapjak es ne sarguljon be megjobban ??? Segitsetek legyszi :(

2012. júl. 6. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél valami nagyon világos színű hajfestéket, jó az is amivel befestetted, vagy világosabbat, vegyél hozzá egy olcsó fekete hajfestéket, a fekete festékből nyomj a szőkéhez kb, 1 - 1,5 - 2 cm -nyit és keverd össze, ettől nem lesz sárga a hajad és egy szép hamvas szőkét fogsz kapni!
2012. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez most komoly, elsö? en is tul szöke lettem es a kerdezöhöz hasonloan szeretnem kijavitani...
2012. júl. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen komoly, nagyon szép színt lehet ebből a kettőből kihozni!

Fodrász vagyok! Bár még csak 1 éve, de sokan jönnek ezzel a problémával hogy sárga a hajuk! :)

2012. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

erdekes... meger egy probat :)

itthon epp van vilagos szoke festekem es van egy nagyon eros szurkes hajfestekem... esetleg azzal lehet helyettesiteni a feketet ?

2012. júl. 6. 12:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne helyettesítsd a feketét semmivel, a saját érdekedben ne!
2012. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ok.koszi
2012. júl. 6. 13:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak nehogy kicsit is több legyen a fekete, mint szükséges, mert könnyen besötétedhet az egész...

Ahogy én értelmezem a kérdést, nem az a fő baj, hogy sárga lett a szőke, hanem hogy világos, és sötétebbet szeretne. Ha így van, én a sötétebb hajszínező ajánlom.

2012. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!