Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hajápolási...

Melyik a legjobb hajápolási márka? Pl. Pantene, Elseve Azt szeretném ha puha és bársonyos lenne a hajam.

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Pantene, évek óta ezt az egy márkát használom és nagyon szép tőle a hajam
2012. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elseve. Én is ezt használom évek óta, és nagyon meg vagyok vele elégedve.
2012. júl. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pantene,évek óta használom énis nagyon szép tőle a hajam,és megőrzi a hajszínemet,nem koptatja.
2012. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is a pantene-re szavazok! Volt hogy egy ideig mást használtam, de mindig visszatértem hozzá, mert ez vált be a legjobban! Puha, fényes és egészséges tőle a hajam! :)
2012. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elseve :) Nagyon régóta használom már és nem tudok róla rosszat mondani.
2012. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Samponból egyiket sem szoktam használni, úgyhogy csak a balzsamokról és egyéb ápolókról tudok nyilatkozni. Szerintem mindegyik jó, de a Pantene-t talán kicsit jobban szeretem. Az Aqua Light kifésülő sprayt nagyon tudom ajánlani! :) Extra hosszú és dús, göndör hajam van, de ha ezzel jól befújom, szinte mintha magától kifésülődne. A hajpakolások és a balzsamok jók mindkét márkánál.

Én balzsamból még a Wella Pro Series Repairt vagy Moisture-t szeretem nagyon, az én hajamra ezek a legjobbak. Nekem olyan a hatásuk, mint más márkák pakolásainak.

2012. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem még egy bolti cucc sem vált be samponok és balzsamok közül.
2012. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Katakatakata válasza:

Mindkét márka nagyon jó, én pantene sampont és elseve pakolást használok évek óta...


A hajad szempontjából inkább az lényeg, hogyha már kiválasztottál egy fajtát és bevált, akkor azt lehetőleg ne cserélgesd túl gyakran, a haj szerkezetének ugyanis nem tesz túl jót, ha változó összetételű kemikáliákkal "bombázod" ... (magyarul ne cserélgesd a samponod hetente)

2012. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!