Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb izzadásgátló?

Melyik a legjobb izzadásgátló?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve elkezdtem erőteljesebben izzadni, és mindig izzadságfoltokat észlelek a hónom alja alatt. Kipróbáltam már adidas dezodort, dove-ot (amire allergiás lettem). Mit tegyek? Hallottam a Solutio Antisudorica nevezetű izzadásgátlóról. Kérlek, aki tud, meséljen róla (tapasztalat alapján). Nagyon köszönöm mindenki segítségét! 14/L
2012. jún. 28. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerencsére én csak pozitívumokat tudok mondani róla:). Nagyon izzadós vagyok, kipróbáltam régebben drágább izzadásgátlókat is, sajnos elég gyatra eredménnyel, aztán munkahelyen hallottam róla, hogy ez hatásos(de sajnos valakinek ez sem vált be..). Több éve használom, nekem megfelel. Igaz, hogy máshol kijön az az izzadság, pl. nekem a mellem alatt jobban elkezdett izzadni azóta, de ez mégsem olyan ciki dolog, mint hónaljnál.
2012. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!