Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam elég gyakran vasalom,...

A hajam elég gyakran vasalom, és most elkezdett hullani. Emiatt lehet? Mit ajánlotok, hogy ezt megelőzzem?

Figyelt kérdés
2007. aug. 18. 11:01
 1/2 anonim válasza:
100%
szia.sztem nagyon valószínű hogy az okozza.hiába vannak ma már szuper hajvasalók,attól függetlenül a nagy hőfok még mindíg ugyanúgy erősen igénybe veszi a hajat.pl 1ik barátnőmnek megállt a hajnövekedése a hajvasaló hatására.szóval sztem mindenféleképpen hanyagold,vagy ne egyenesítsd olyan gyakran a hajad.vagy ha már vasalod,előtte használj valami ápoló hajbalzsamot.
2007. aug. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne vasald a hajad!! Minek? Szerintem sokkal szebb egy göndörebb, dúsabb haj, mint egy egyenes, ritka, fejre lapuló haj..
2010. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!