Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül most a DM-es...

Mennyibe kerül most a DM-es Balea tusfürdő, és a Rossmannos Isana tusfürdő? Mi a véleményetek ezekről?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Balea megéri az árát,jó illata van,de nekem isana nem jön be mintha fel lenne vizezve:S

De nem szoktam ilyeneket venni,közel se érnek fel a nivea-val amit használok,az igen krémes,habzó és jól hidratál és a barackos tusfürdőjétől odavagyok:) és csak 400 ft-al drágább átlagban.

2012. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Balea 300-350 Ft. Én szeretem, sokszor használok ilyet a Palmolive mellett. Az Isana is közel 300 Ft. Az illata jó, de valahogy mégis a Baleát preferálom.
2012. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
200-300 forint között mozog mind a kettő, de most a Rossmannban 199Ft darabja az Isananak ha hármat veszel. Én szeretem a Baleát is, bár a legtöbb illat nekem kicsit nehéz, főleg ezek az édesek így nyáron nem túl jók. Az Isanat preferálom, frissebb illatokat kínál, és nagyon krémes, nem szárít, sőt még hidratál is, úgyhogy szerintem jobb a Baleánál.:)
2013. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!