Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcomon nagyon nagy görcsök...

Az arcomon nagyon nagy görcsök jönnek ki, de hiába nyomkodom nem jön belőle semmi. Bőrgyógyász tud ezzel valamit kezdeni, érdemes el menni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes elmenni,nekem is ilyenek jönnek ki mostanában az arcomon,ilyen sebes,szemölcsre emlékeztető borzalmak.Ráadás tényleg nem lehet kinyomni,de ha mégis akkor meg tiszta sebes lesz és feltűnő.Én már bejelentkeztem a bőrgyógyászhoz,biztosan tud rá valami megoldást,hiszen ez a munkája.Meg nálam rosszabakat is hozott már teljesen rendbe.
2009. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,nekem is tiszta seb az egész bal arcom de a jobb oldalon egy miteszer sincs.Nem tudom hogy miért csak a bal,de ezek a görcsök hatalmasak.
2009. júl. 11. 08:31
 3/6 anonim válasza:
Tényleg menj el bőrgyógyászhoz, és semmiképp se nyomkodd magadnak! Ne aggódj, a doki rendbeteszi majd!
2009. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nekem is csak az arcom egyik oldalán vannak gyulladt pattanások, és azt mondta a kozmetikusom, hogy az amalgámtömés miatt lehet. Furcsa az összefüggés, hogy csak azon az oldalon van amalgámtömés a fogamban ahol a pattanások vannak.
2009. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem a májenzimjeim magasak,szerintem nekem ez miatt van csak a bal oldalon ez a sok vacak mivel a máj is a bal oldalon van.
2009. júl. 11. 13:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak a bőrgyógyász tud mit kezdeni vele.


Annak, hogy a májenzimek milyen hatást fejtenek ki, az égviklágon semmi köze ahhoz, hogy a máj bal oldalon vn. Már csak azért sem, mert a máj jobb oldalon van! Bezony. Keress csak rá a gúglin. A képek mindig szemből vannak! A májból az enzimek a beleidbe kerülnek, nem a bőrödre. Bármilyen hatás közvetett lehet, mondjuk a vérkeringésen keresztül, az meg fütyül az oldaliságra.


Nézd meg ezt, nem ilyen? Ez acne.

[link]


Féloldalas dolog lehet esetleg övsömörtől is, de talán ne gondoljunk rögtön ilyesmire. Menj el a bőrgyógyászhoz, neki ez a szakmája.

2010. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!