Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj zsíros hajra?

Ricinusolaj zsíros hajra?

Figyelt kérdés

Nagyon zsíros a hajam, és sajnos elég ritka. Kb egy napig szép, de második nap már össze kell fognom, mert nagyon látszik h zsíros. Hacsak nem akarom minden nap mosni.

A ricinusolajjal dúsabb hajat szeretnék elérni, de ha jobban zsírosítja a hajat, akkor inkább hagyom.


Köszönöm a válaszokat!



2012. júl. 7. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
A nevében ott van hogy olaj, és valóban olaj, tehát még zsírosabb lesz. Egyébként sem növesztesz tőle új hajhagymákat, szóval dúsabb sem lenne.
2012. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A ricinust én is kipróbáltam leginkább a hajnövesztő hirneve miatt -nem használt- de szerintem ha amúgy is zsíros a hajad akkor inkább kerüld el mert kicsit nehéz is kimosni a hajból.
2012. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A ricinus olajat a töredezett végekre használják/ajánlják!!!
2012. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem lett zsírosabb tőle,sőt talán még lassabban zsírosodik és szép fényes,puha lett tőle.:)

De ez hajfüggő is...

Szerintem egy próbát megér csak jól mosd meg,akár 2x is.

Én is kicsit tartottam tőle,de kellemesen csalódtam.;)

2012. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Olajmentes púderrel a hajtövedet porozd be esténként (reggel is, ha úgy jobban használ), vagy vegyél szárazsampont,valamint hajmosás végén hideg vízzel öblítsd át a fejbőröd, hogy a pórusok visszaszűküljenek!! :) Így nem lesz zsíros! ( A púderes és szárazsamponos megoldásnál szőkék előnyben)
2012. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!