Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a száraz sampon? (syoss)

Milyen a száraz sampon? (syoss)

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó, tényleg használ valamennyire, de nem éri meg venni, mert nagyon kevés van benne és hamar elfogy - főleg hosszú hajnál. Egyszerűbb, ha megmosod.
2012. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
száraz
2012. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de hogy működik? nem értem :)
2012. júl. 8. 22:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már koszosnak érzed a hajad, de hamar kész akarsz vele lenni, meg nincs időd, kedved megmosni, akkor befújod az egész hajad vele, átdörzsölöd egy törülközővel, kifésülöd és kész. Nagyjából ennyi.
2012. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aha, köszi! És így olyan hatása lesz, mintha kimostam volna?
2012. júl. 8. 23:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz ugyanolyan a hatás, mint ha megmostad volna, de a hajad nem fog zsírosnak és laposnak látszani. Egyébként száraz samponból van por állagú is, ami nagyon sokáig elég, hatásra ugyanaz. Nekem több, mint egy éve megvan és még mindig van benne. Azt hiszem, Herba Vita márkájú, dm-ben lehet kapni 5-600 forintért.
2012. júl. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
syoss nem jó. Igazából belekell fújni a hajadba de nekem nem jött be. DM balea sokkal jobb :)
2012. júl. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!