Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! A hónaljam borotválá...

Segítség! A hónaljam borotválása után úgymond kipattog, piros kiütésszerű dolgok jönnek ki rajta. Mit tegyek, hogy elkerüljem?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Mielőtt leborotválod alaposan tisztísd meg, hogy a dezodorok maradványai meg ilyesmik lejöjjenek. Utána leborotválod, és semmivel ne kend utána egy 2-3 óráig, bár ez a nagyon érzékeny bőrűeknél van.

Olyan krémmel kend, amit bioboltban lehet venni, kamillás krém és semmi más nincs benne, tehát semmi alkohol meg ilyesmi, csak a kamilla.:) Ha olyan nincs otthon, esetleg aloe vera kaktuszt letörsz és annak a levével bekened, legalábbis én azzal szoktam, mert nekünk ilyen van itthon.:) Mást nem tudok tanácsolni, hűsítsd le, hátha attól hamarabb elmúlik

2012. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
eddig sose tisytitottam meg előtte, golyós dezodort raktam fel, hogy nedves legyen, és akkor borotváltam, akkor ilyet többet nem csinálok :O remélem evvel megoldom a problémát, köszi szépen
2012. júl. 9. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!