Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kinyomkodom a miteszereimet...

Ha kinyomkodom a miteszereimet marad utána heg vagy kis lyukak?

Figyelt kérdés
az arcomon rengeteg a mitesszer. Arra lennék kíváncsi, hogyha kamillás vízzel gőzölném, tiszta kézzel kinyomkodnám egy zsepivel vagy tiszta vászonkendővel, aztán meg pórusösszehúzóval -az arcszesz nálam nagyon jó - átdörzsölném, maradna utána valami? Nagyon sürgős!
2009. júl. 11. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ezt inkább kozmetikusra kéne bíznod. De ha nem akarod, akkor jó amit leírtál, csak semmiképpen ne dörzsöld arcszesszel, hanem csak simítsd át. És jó volna rá utána valami pakolás vagy krém. Ha használsz valamilyen hidratáló krémet, azt is felkenheted vastagon, és kb. 20 perc után mosd le, ami nem szívódott fel. (egy kozmetikus)
2009. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

pici lyuk, de a pórusösszehúzás nélkül sem észrevehető, hát még utána. viszont ha mész valahova akkor inkább ne ma csináld, mert pirosnak viszont piros marad a bőröd.

(mint ahogy szemöldököt se szedünk, akkor, ha utána megyünk valahova)

2009. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Utána piros lesz a helye ahol nyomkodtad + ha jó erősen nyomkodod, később száraz is lehet (pl. orrnál hámlik utána a bőr, nekem legalábbis szokott)
2009. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak tudnám miért pontozzátok le azt, aki ért is hozzá...
2009. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sosem maradt még heg utána, pedig egyszerűen csak kinyomkodom, nem kencézem sose semmivel. De lehet hogy ez bőrtípustól függ, nem tudom.
2009. júl. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, főleg az első válasz segített a legobban. tényleg köszi:D
2009. júl. 11. 18:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem, látod, mások mégis lepontozták...
2009. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem kell velük foglalkozni. hozzáértő véleménye a döntő mindig:D
2009. júl. 11. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!