Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethetem el a...

Hogyan tüntethetem el a miteszereimet? Milyen házi készítésű készitményekkel?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyász vagy kozmetikus. Hidd el, én mindent kipróbáltam tinikoromban, de semmi sem használt sajnos.
2010. dec. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikus... de nekem annyi van, hogy ő se szedi ki az összeset. Tiniként nem volt vidéken sok. De arra emlékszem, hogy egy az államon mindig azt volt rá mondva hogy "hagyjuk még érni" én meg kb 1 év után - mert komolyan annyi ideig érleltük b@ssza+, csak sztem a csaj nem emlékezett rá, beálltam a tükör elé és szó szerint kiműtöttem a fejemből, csupa vér volt az állam, anyum szokás szerint leteremtett, de aztán körömvirágkrémmel meg neogranormon- babapopsikrémmel begyógyítottam. Nah ezt am nem ajánlom, mázli hogy nem maradt kráter a helyén.


Bp 22. ker thank you a mezőnyi mitesszerért - Buda de az egyik legszennyezettebb levegőjű kerület.


Amikor hazaérsz mindig mosd meg arctisztítóval a fejed.

Ha tudod hogy sokáig nem mész haza, vigyél magaddal törlőkendőt.

Jah és a természetes alapanyagú sminkeket részesítsd előnyben.

Ne piszkáld az arcod- ezt nekem nem megy, a hajam is azért zsírosodik gyorsan mások szerint mert állandóan piszkálom, igazítgatom stb.


Jah és a dm-ben, most főként rossmann-ban láttam am: ilyen mitesszerkihúzó tapasz- tényleg működik, nem az egészet de legalább valamennyit kihúz...utána kéne nekem kozmetikus...


Ezek valamennyire enyhítenek am rajta... mások szerint nem vagyok ragyás... hát nem tudom hanyas szemüveg kéne nekik. De tudom milyen a tiszta arc, mert egy kis faluban laktam sokáig nah és ott "babapopsi" arcom volt- ahogy egy hülye szétfüvezett agyú gyerek próbált bevágódni nálam. Amikor elment a barátnőmmel szó szerint fetrengtünk a röhögéstől.


Meg am még amire be akarok ruházni a Seacret standos arctisztító... a kézfejemen megcsinálták, kegyetlen mit le nem szed... meg a külföldi fórumokon is dicsérik és a körömfényezőjük is nagyon jó volt.

2010. dec. 27. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Főleg a 2. válaszolónak!
2010. dec. 27. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!