Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna/sötétbarnából tudok...

Barna/sötétbarnából tudok fehéret csinálni?

Figyelt kérdés

hajra gondolok nem bőrre még mielőtt valaki azt képzelné.

ha lehet csinálni, hol találok fehér színezőt?


2012. júl. 9. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Előszőr is le kell szivatni a hajat A színező nem fogja neked fehérre befogni. Viszont akkor törik is majd a hajad, meg sokat roncsolódik. Kb 3 festésbe is beletelhet, mire sötétbarnából (rendesen)fehéret tudnak csinálni...
2012. júl. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az eredeti hajszínt is le lehet szívatni?:o
2012. júl. 10. 00:31
 3/12 anonim ***** válasza:
persze...mivel most az a hajszíned..vagyis sötétbarna..hiába festett.. szivatni kell... másként nem megy.. még ha világos barnát akarnál vagy nagyon sötét szőkét..de fehéret ?..ahhoz szivatni kell.. máshogynem fogsz fehéret csinálni vagy kapni..
2012. júl. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem gondoltam hogy a természetes hajszínt is le lehet/kell... túl macerásnak tűnik inkább akkor feketét választok.köszi a választ egyébként.
2012. júl. 10. 15:00
 5/12 anonim ***** válasza:
egyénként mindegy hogy milyen az eredeti hajszíned, most barnára van befestve ahogy mondtad..vagyis az eredeti hajszinednek sok köze már nincs hozzá, esetleg, ha van a tövénél lenövésed.. de akkor is szivatni kell... a fehéret nehéz elérni..
2012. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem.nem érted.barna most a hajam és ez az eredeti színe...még sosem volt festve a hajam.
2012. júl. 10. 18:32
 7/12 anonim ***** válasza:

akkor is kell szivatni... max ha olyan szőke lennél eredetileg mint pl: [link]

de még általában ilyenkor is kicsit szívnak le... de a barnát mindenhogyan szivatják..ha közép szőkét szerene valaki barnából, még ahhoz is kel szivatás.. a fehérhez meg pláne..

2012. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem.ezt akkor inkább így kihagyom.maradok a feketénél.köszi még egyszer.
2012. júl. 10. 22:52
 9/12 anonim ***** válasza:
ha szabad megjegyeznem..ha tartósan sokáig festeted a hajad feketére, akkor hullani fog..a fekete hajfestéktől sokaknak rákezd, még ha kismértékben is.. nem tudom láttam e azoknak a lányoknak akiknek be van festve..ilyen...pláza, műnőkön...már sokszor látszik a fesjbőtük, amikor fel van gumizva a hajuk... :)
2012. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is barna hajam van, december végén tetettem bele két fehér tincset. A fodrászom nagyon ügyesen szőkítette ki, nem tettünk rá festéket, csak szőkítettük, és így is fehérnek hat.

Már több mint fél éve folyamatosan ilyen, és nem vettem észre, hogy bármi probléma lenne a hajammal. Nem hullik, nem törik, nem lett száraz. Ugyanolyan, mint a hajam többi része, ahol nincs festve/szőkítve a haj.

2012. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!