Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az orrom tövében vannak...

Az orrom tövében vannak kissebb betokosodott pattanások, mit lehet velük csinálni?

Figyelt kérdés

Nem nagyok, meg nincs fekete közepük csak sima kis dudrok, de engem zavarnak. Mit tudnék velük csinálni, hogy eltünjenek? És még arra lennék kiváncsi, hogy léteznek-e olyan bőrápoló szerek amelyek megakadályozzák a mitesszerképződést? (Eddig csak arclemosót használtam)

16/F



2012. júl. 8. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

nyomd ki? :D

egyébként meg látogass el egy dm-be :O

2012. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tegyél fel kamillát főni vízben, és hajolj a gőz felé, aztán kb negyed óra gőzölés után próbáld kinyomkodni.

vagy menj el kozmetikushoz, nyilván az a legegyszerűbb, és leghatásosabb. csak pénz.

2012. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kinyomkodás hosszú távon nem jó megoldás. Én is mindig nyomkodtam -pedig tudtam hogy nem szabad-, és már húsz évesen csúnya lett tőle az arcom.
2012. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kinyomkodástól lessz csúnya? Nem attól ha valaki sosem nyomkodja ki?
2012. júl. 9. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne heges ha nem nyomják ki?
2012. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Attól lesz heges, csúnya, ha nem megfelelően van kinyomkodva.Nem magától a nyomkodástól. Hisz a kozmetikus is a nagykezelésnél nyomkod... Arra nagyon figyelj oda, ha magad csinálod, hogy teljesen tisztítsad meg a bőröd, a kezed, majd puhítsad fel az arcodon a bőrt.Erre jó módszer, amit egyik előttem szóló írt, hogy kamilla fölé hajolva.Nyomkodásnál nem szabad körömmel, jobb ha egy puha tiszta ruha, esetleg papírtörlő segítségével teszed.Mikor végeztél, lekenheted pórusösszehúzóval,(vannak kimondottan ilyen célra való készítmények is) így a kialakulását is megelőzheted hosszabb időre, de nem végleg. De szerintem a legegyszerűbb ha elmész szakemberhez (kozmetikushoz).Ő tudni fogja a dolgát, és biztosan el fog látni tanácsokkal, esetleg kimondottan a te bőrtípusodnak megfelelő kozmetikumokat ajánl is. Ügyes légy! :)
2012. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!