Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Be szeretném daueroltatni a...

Be szeretném daueroltatni a hajam te félek ha majd lenő akkor csúnya lesz, (úgy mint a festék) ti mit gondoltok erről, mi a tapaszatatok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem be volt daueroltatva.Elsőnek nagyon tetszett, de nagyon tönkre tettem a hajamat és csúnya volt mikor lenőtt.Levágattam rövidre és most vitaminokat szedek h megint dús legyen a hajam.

De miért szeretnéd bedaueroltatni?

2009. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
háát úgy tetszik a göndör haj:)...de lehet jobb lenne ha vennék egy kreppelőt...amúgy köszi a választ
2009. júl. 12. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:

yis tényleg csúnya lesz, ha lenő, igénytelen lesz a kinézete. és évekig tart, míg rendesen lenő, vagy le kell vágatnod. lehet, hogy annyira tönkreteszi a hajad, hogy ígyis-úgyis le kell majd vágatnod.

amúgy meg nem divat már a dauerolt göndör haj. jobban jársz, ha csavarod magadnak, csak náhány hajcsavaró, és hajgöndörítő spray kell hozzá, meg kb 20p.

ha mégis szeretnéd, létezik olyan dauer, ami nem lenő, hanem fokozatosan kijön belőle. tehát nem olyan, mint a hajfesték, hanem, mint egy hajszínező. kb 2-3-4 hónapig tart, és utána magától eltűnik. nekem is ilyen volt, ez nem károsította a hajam.

viszont a húgom is ilyet akart, neki meg elrontották, és olyat raktak bele, ami lenő...szóval ez is benne van a pakliban

2009. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

fúú az rosz lehet:S:S...köszi a tanácsot:D

meg mgyuk lehet olyanom is lesz h egyenes hajat akarok

2009. júl. 12. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!