Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hajat tudok magamnak...

Ilyen hajat tudok magamnak csinálni? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

Illetve vékony szálú hajjal is meg lehet ezt csinálni?



2012. júl. 12. 18:26
 1/6 badgirl125 válasza:
100%
szerintem hajtsd le a fejed és kezd el befonni :D
2012. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Énis erre gondoltam :D majd mindjárt megpróbálom,bár úgyse nagyon megy ha látom :D na de hátha
2012. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát magadnak nem hiszem, de fodrász sem kell hozzá. Kérd meg tesódat, barátnődet, vagy anyukádat.

Szerintem ezt még könnyebb is vékony szálú hajból csinálni, szerintem tovább is tart.

2012. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! ^^ Majd megpróbálom ha nem megy akkor majd megkérek valakit! :)
2012. júl. 12. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:
lehajtott fejjel kell de hogy magának az ember tud-e ilyet abban nem vagyok biztos. Föleg hogy szép szabályos is legyen. De próbálkozni lehet.
2012. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Magadnak nem tudod, de bárki más megtudja csinálni.

Csak annyi, hogy előre lehajtod a fejed a másik befonja, de közben szorosan tartsa elől.

2012. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!