Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a hajszínt melyik hajfesté...

Ezt a hajszínt melyik hajfestékkel tudnám megkapni?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 12. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom. De nagyon szép szín! :)
2012. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]



[link]


dohányszőke kallos prestige



[link]


Ahány hajfesték annyi elnevezés,pedig szín megegyezik.Amelyik jobban tetszik azt válaszd,ezek közül mindegyik hasonlít véleményem szerint.

2012. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kallos prestige- hamvas szőke, palette deluxe 355,Palette Color & Gloss 8-5 fénylő méz. Nézegesd a boltokban a dobozukat és a saját hajszineddel kalkulálj melyikkel lenne jobb az eredményed. :)
2012. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a Kallos prestige jó fajta? nem hallottam még róla.... érdemes olyat venni? ahogy nézem az árát elég olcsó a többihez képest... vagy attól lehet ugyanolyan jó?
2012. júl. 12. 22:28
 5/5 anonim ***** válasza:

én kiállok kallos mellett,szeretem a termékeit:) Hajfestékbe próbáltam nem volt rossz erős közepes. De van jobb persze.

Figyi bemész egy jólfelszerelt fodrászkellékeshez,megmondod milyen árban szeretnél aztán kiterít eléd jó sok könyvecskét amiből ki tudod választani melyik tetszik:)

2012. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!