Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Nivea Q10...

Mi a véleményetek a Nivea Q10 ránctalanítójáról? 40 éves vagyok ránctalanítót keresek ami hatásos is. Kedves korombeli hölgyek írjatok tapasztalatokat.

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 10:49
 1/1 sissykrisz válasza:
Ez a termek egyike a szamos kremnek amit mar probaltam, de nalam sajnos semmi hatas nem eszlelheto. Ket tegellyel vettem aztan attertem a Garnier Double Lifting-re, sot azzal egyutt hasznalom a L'oreal Age Re-percect-et "nagyon oreg borre", de sajnos semmi hatas. A hialuronsav injekcio viszont nagyon jonak bizonyul, nem olcso de minimum 9 honapra helyreallit es az a legjobb benne, hogy termeszetes. Nezz utana, pl. a Koruti Orvosi Centrum-nal. A kremek sajnos nem tudnak annyira behatolni a bor ala, hogy hatni tudjanak. Egyet se talaltam meg ami mukodne es a kerdeseim kozott ugyanerre kerestem a valaszt.
2012. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!