Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Ki próbálta már a...

Csajok! Ki próbálta már a szőrtelenítő krémet? Beválik?

Figyelt kérdés
Főleg bikini vonalra szeretném meg hónaljra használni... Ki próbálta már? be válik?

2012. júl. 14. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:

próbáltam..egyszer

nekem nagyon viszketett utána, le se szedte rendesen a szőrt

nem vált be

de ez egyébfüggő is szerintem..egy próbát megér

2012. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
En hasznaltam,de csak labon.Jo volt leszedt,de eleg maceras.
2012. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
a veet-nek van egy olyan krémje ami megszünteti az irritáció. én szoktam néha használni, de nagyon szar szaga van.16/L
2012. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Régebben a lábamra használtam, akkor jó volt, mert nem volt erős a szőröm.

Most ismét kipróbáltam a lábamon és a hónaljamon is, de nem vitte le a szőrt, sajnos borotváltam a lábam, és most erősebb a szőröm, de hát ez van. :/


Egy próbát megér, de először mindenképpen csinálj próbát, egy kis helyen kend be a krémmel, majd a papíron írt idő letelte után szedd le. Ha másnapra sem lesz allergiás reakció használhatod nyugodtan.

2012. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 vivces07 ***** válasza:
Használtam. Az kell mondom beállt. Ha bár nem olyan mint a gyantázás. Nálam 1 hétig vált be. Utána megint kellett. a veet-nek a szőrtelenítőjét használtam:) remélem tudtam segíteni! :))
2012. júl. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Holnap veszek egy szőrtelenítő krémet és kipróbálom és értesítelek titeket mire jutottam! :)
2012. júl. 15. 18:12
 7/7 anonim ***** válasza:
én X-epil szőrtelenítő krémet használok a karomra .. tökéletesen leszedi..a szaga elviselhető, és 99%-ot leszed. :D a maradék 1% az én bénázásom. bikini vonalra még nem próbáltam de elvileg oda nem szabad..mert véletlenül félre kened aztán mehetsz orvoshoz.
2012. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!