Feketéből barnát?

Figyelt kérdés

Nos elég rég óta fekete a hajam, és már nagyon szeretnék megszabadulni ettől a színtől. Próbáltam már ilyen színleszedőt, de nem vált be. Gondoltam arra, hogy rakatok bele barna melírcsíkokat, és egyre többet, aztán szép lassan eltűnik a fekete. Csak attól tartok, hogy az hülyén fog kinézni. Szerintetek?:\

Amúgy az egészet egyszerre leszívatni nem nagyon szeretném, mert félek, hogy teljesen tönkre vágja a hajam..

Apropó nincs valakinek vmi ötlete, mivel lehetne koptatnom ezt a csúf feketét? Vagy netalán valami "csodaszere" amitől meg tudnék tőle szabadulni?:D



2012. júl. 14. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Semmikép se szívasd le, akkor búcsút inthetsz a hajadnak.


Nekem is ez volt a problémám..pénzbe kerül..de barna leszel.


Szóval. 2 alkalommal használtam a ColorB4 Extra változatát. De a fontos ebben, hogy a magyar használati utasítás kicsit máshogy van mint az angol. Szval annyi változtatást csinálj, hogy 20 perc helyett 40-60 percet hagyd rajta. Szépen folt nélkül leszedi. Ha rezes színű lesz ne ijedj meg..., nekem 2 napon belül bebarnult. Elsőnek sötétbarna lesz, ha nem elég világos kb rá egy hétre használhatod megint. Ha már leszedte a B4 a feketét, akkor várj legalább 1 hetet, és menny el a fodrászhoz, válasszatok egy szép egészséges barna színt:) Szerintem jobb elmenni elsőnek fodrászhoz. Kicsit költséges, de nem teszi tönkre a hajadat.


A B4 használati utasítását kövesd pontosan, és tartsd be az öblítési időket, és alaposan öblíts. Seprű száraz lesz a hajad közben, de ha raksz rá 1 kiló balzsamot akkor szárítás után már nem lesz semmi baja. Előfordulhat rézvörös árnyalat nekem 1 napon belül be barnult... De kinek hogy... legalább leszedi a feketét.


A barna melírral nem szaroznék....Festék festéket nem világosít elven..évek..


Ha érdekel még valami ezzel kapcsolatban, akkor privi:)

2012. júl. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is fekete voltam évekig és próbáltam a Colour b4-et és semmit nem hatott, alig szívott, és iszonyatosan büdös. Én leszivattam a hajam, de nem lett baja, de még így sincs igazi barna..
2012. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Az elsőnek üzenném, hogy a colour b4-et én is kipróbáltam 2× is! Tök jó, hogy neked leszedte! :) Én először csak 20 percig hagytam a hajamon, szóval nem nagyon csinált semmit.. Aztán két héttel rá kipróbáltam 60 percig, akkor egy kicsit barnás lett. Mindent betartottam, de visszafeketedett, szóval nekem nagyon nem hatott :\

2012. júl. 14. 19:52
 4/4 anonim válasza:
hogyan lehetséges az, hogy visszafeketedik? én is ki szeretném próbálni, csak még nem most, egy 3-4 hónap múlva.. de nagyon tartok tőle, hogy csak pénzkidobás lesz :S
2013. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!