Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha be lett festve feketére a...

Ha be lett festve feketére a hajam, de nem tetszik, milyen árnyalatú barnát fessek rá, hogy szép legyen?

Figyelt kérdés
Vagy hogy legalább sötétbarna árnyalatot érjek el, csak fekete ne maradjon!

2012. júl. 13. 17:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Az attól függ, hogy mikor festetted be. Ha nem régen, akkor még sajnos 2 hetet minimum kell hagynod így pihenni a hajad, mert ha nem, az a színére is kihathat..pl nem olyan lessz, mint amilyet akarsz vagy rákensz. Ha már kb 1 hónapja, akkor ajánlom a fodrászt, aki biztosan sötétbarnára vagy barnára csinálja a hajadat. Bár én a helyedben mindenképpen fodrászt választanék, ha nem akarnék foltos hajat. De ha mégsem azt választod, akkor mégse bolti festékekkel próbálkozz, mert azok soszor nem azt váltják, ki mint amit leírnak..mármint így világosítás szempontjából. Inkább fodrászkellékesnél érdeklődj akkor már. Remélem segítettem. :)
2012. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi, igen segítettél:) És ha mégse akarnék fodrászhoz menni, milyen márkát érdemes?
2012. júl. 13. 17:21
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
A fodrászkellékes sok esetben kicsit konyít a festékekhez, meg hogy mit hogyan keverj stb. Így ha megnézi a hajadat egyből fog tudni ajánlani egy olyan márkát ami valószínüleg beválik. Nekem legalábbis eddig minden fodrászkellékes segített, amikor egyszer el lett rontva a hajam. Bár azóta inkább fodrász ha tehetem,de tudott segíteni. Szerintem, ha találsz egy jó kis fodrászkellékest ő is egyből fog tudni hozzászólni a dologhoz. Márkát azért nem tudok mondani, mert nem minden fodrászkellékesnél van ugyan az, pl az enyémnél lehetett, a tiednél meg lehet, hogy pont nem lesz, mert más a beszállítója vagy valami. Meg már régen is volt.. nem igazán emlékszem ezekre a fura nevekre. :)
2012. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettél ! :)
2012. júl. 13. 17:59
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Feketére hiába festesz bármit is nem fogja be...vagy leszívatod,vagy lenöveszted.előbb kellett volna gondolkodni
2012. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Persze ezt én is tudom, de sötétbarna festék lett fekete a hajamon!! Egyáltalán nem akartam fekete lenni:S Mennyi idő, amég lenő?
2012. júl. 13. 19:21
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ mekkora hajat szeretnél...de ha hosszú akkor több év...inkább koktéloztasd le egy fodrászatban,6os vagy 9es oxival az nem roncsol annyira,egy középbarnát szerintem ki tudnak hozni belőle.
2012. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az milyen? Még sose hallottam róla..és mennyibe kerül?
2012. júl. 13. 20:05
 9/19 anonim ***** válasza:
Úgy érti szivasd le.. :)
2012. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Most olvastam pár kérdést, ahol erről írtak, és a koktélozás kíméletesebb valamennyivel, mint a szivatás, nem?
2012. júl. 13. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!