Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám meg csinálni...

Hogyan tudnám meg csinálni hogy a hajam egész nap olyan egyenes maradjon mint ahogy reggel kivasalom?

Figyelt kérdés
a válaszokat előre köszönöm:))
2012. júl. 15. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
hajegyenesítő-formázót is teszel rá, pl. got2be és magasabb hőfokon vasalod. De szerintem a szögegyenes haj természetellenes, miért baj, ha kicsit hullámos? Én is szoktam vasalni, de inkább csak azért, hogy ne kazal legyen, nem tök egyenesre.
2012. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én így szoktam: Reggel kivasalom 200 fokon (hővédővel) Befújom erős hajlakkal, megint átvasalom 200 fokon, szintén lefújom, összekötöm, és ha kimegyek felteszem kapucnit :D (csak akkor veszem le+bontom ki a hajam ha már beértem suliba. Így tök egyenes marad egész nap
2012. nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!