Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom 13éves és mindenap...

A lányom 13éves és mindenap reggel mindig vasalja a haját hogy egyenes legyen mert göndör neki! ti mit csináltok vagy mit szoltok ehhez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 19:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Semmit,hadd vasalja csak.Téged miért zavar?
2010. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha ő egyenes hajat akar,akkor vasalja! Egyébként eléggé tönkre fogja tenni neki a haját.
2010. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%
majd vígasztalgasd, mikor észreveszi, mennyire tönkrement a haja. Most úgysem tudod megmagyarázni Neki, ilyenek a tinik... sajnos...
2010. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
vagy lehet Neki nagyon jó hajpakolásokat, meg samponokat, balzsamokat venni... uccsó voltam...
2010. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%

Én is 13/L vagyok, nekem is elég göndör hajam van, de minőségi hajvasalóval [nekem Remington s1051 van] elég heti 1x kivasalnom [bár mostmár nincs nagyon kedvem minden héten vasalni, így kb 3hetente szoktam, de így se a legjobb a hajam állapota], de ez attól is függ, hogy milyen gyakran mos hajat. Ha naponta, akkor ajánlom neki, hogy csak heti 2x mosson hajat [én heti 1x szoktam, nekem nem zsírosodik], mert még a nagyon zsírosodó hajúaknak is kibírja úgy [ismerőseim]. Vegyél neki REMINGTON hajvasalót, és avval vasalja max heti 2x, úgy nem megy majd annyira tönkre, mint egy rosszabb minőségű hajvasalótól, és minden napos vasalástól.

Emígy az én szüleim sem szeretik, de hát mit csináljanak? :D


13/L

2010. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%

Én is vasalom a hajam.Eddig minden reggel de most már nem mert tényleg rájöttem hogy nagyon tönkreteszi a hajam egy idő után.Meg nekem annyira nem is göndör,csak hullámos.

Egyébként tényleg árt a hajnak,ha sokat van vasalva:S

Mert végülis mégiscsak égeti a hajat és hát az nem tesz jót neki.


14/L.

2010. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
Az én lányom is vasalta-vasalja. Annyira nem megy tönkre a haja, ha megfelelő a hajvasaló, plusz veszel neki hővédőt! Az én lányomnak a lisap-os vált be. Száraz hajra fujja tincsenként és nem teszi úgy tönkre a haját. Havonta úgyis el kell mennie fodrászhoz, hogy a haja végét megigazítsa. Ha bemégy bármelyik drogériába vagy fodrász kellékesbe, ott tudsz venni. Nem nagy kiszerelésben van, de nem is fogy el 1-2 hónap alatt, hisz nem kell abból annyi. Ne aggódj! Ezért az 1-2000 Ft értékű összegért nem érdemes vele veszekedni. De ha megkérdezi a fodrászát, akkor biztos ő is tud a hővédőben segíteni, hogy hozzátok legközelebb hol tudja beszerezni!
2010. máj. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Én is vasalom a hajam.Sajnos se nem hullámos/göndör se nem egyenes a hajam,akárhogy szárad a hajam(magától vagy szárítva és fésülve) úgy nézek ki mire megszárad,mint akit megrázott a 220.Így pedig nem vagyok hajlandó kimenni az utcára...

Én hetente 1,esetleg 2x mosok hajat,remington hajvasalóval kivasalom hétfőn reggel.Kedden nem vasalom,mert ilyenkor még csak a vége hullámosodik be egy kicsit és az úgy nem is rossz.Szerdán átvasalom gyorsan,így nagyon szép.Csütörtökön megint nem vasalok mert még jól néz ki a hajam,pénteken meg már minek.Ha meg már olyan a hajam összefogom valahogy és rögtön nem gáz,hogy nem vasaltam ki.Így csak 2x,ritkán 3x vasalok hajat egy héten.


A szüleim nekem is a falra másznak tőle.Apám minden reggel kérdezi,hogy "na mikor kezdesz hajat vasalni?",mert volt egy időszakom nekem is amikor minden áldott nap kivasaltam a hajam(akkor még sz.rabb vasalóm volt és másnapra totál sz.rul nézett ki a hajam).

15/L

2010. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
51%
Kislányod szeret szép lenni, szerinte ettől szép. Mi lenne, ha inkább örömet éreznél afölött, hogy ennyire törődik magával? Feltételezhetően igényessége megmarad felnőtt korában is, a haj pedig folyton újra nő.
2010. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
67%
Űljetek le valahova és beszéld meg vele nyugodtan, pl. Kislányom nem tesz valami jót a hajadnak ha vasalod, tudom hogy ez most téged nem érdekel, de majd késöbb bánni fogod teljesen tönkreteszed a hajad és ne csodálkozz ha késöbb nagyon csúnya lesz a hajad. (Valahogy próbálj kicsit ráilyeszteni hogy még se csinálja, én is ezt használtam a lányomnál és mostmár inkább úgy hordja a haját ahogy neki jól áll, gumi,csat stb.. :) ) 36/L
2010. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!