Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sose lesz vége ragyás időszaknak?

Sose lesz vége ragyás időszaknak?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok és még mindig tele van a fejem gyulladt vörös foltokkal, plusz 3-4 pattanással... már rohadt elegem van belőle 14-15 éves korom óta ilyen.

Bőrgyógyászhoz jártam régebben kb fél évig kenegettem, azt mondta nem kell tovább kenni, 1 hónap alatt visszajött minden. Utána megint elkezdtem kenegetni de nem javult

Kb erre fél-1 évvel fel akart írni gyógyszert ami tönkreteszi a bőr uv védelmét , meg a belsőszerveket... inkább nem próbáltam ki.

Kur.vára zavar így 20 évesen , ráadásul az önbizalmamat is szépen lenyomja.


2012. júl. 15. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
you are not alone my friend
2012. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csillagvirágom, én mondok neked egy nagyszerű cuccot (nem vagyok az ügynökük, csak nekem nagyon bevált). Gamila Original szappan a neve, direkt nem linkelek, ne legyen reklám, de rá tudsz keresni. Iszonyú drága, de ha csak arcra használod, akkor majdnem fél évig is elég. Nekem kb. 3 hónap (és kitartás) kellett hozzá, és gyönyörűen levitte a gyulladásokat, a gennyes pattik egészen elmúltak, sokkal szebb lett az arcom. Nem állítom, hogy mindenkinek jó, de egy próbát megér, és ha nem segít, akkor is legalább 100% bio, nem kentél mindenféle mű szrt a fejedre, veszteni valód nincs.
2012. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mint tudjuk a gyulladásnak, pattanásoknak oka van. Amíg az ok nem szűnik meg a pattanások sem fognak. Az ok vizsgálatokkal kideríthető, de keresheted az étrendedben is, mert sok esetben egy egészséges étrend mindent megoldana.
2012. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, sokan riogatnak a Roaccutannal és társaival, de szerintem simán megéri. Egy ilyen gyógyszeres kúra után "bababőröd" lesz, és nem is nagyon jönnek vissza a pattanások utána sem. Nyilván vannak mellékhatásai, de kibírhatók, nem mindenki lesz fényérzékeny. Ill. folyamatos vérkép vizsgálatok mellett alkalmazzák, ha valamelyik belső szervedet nagyon leterhelné (pl.: máj), akkor leállítják a kúrát. A krémek pedig csak addig szüntetik meg a problémát, amíg folyamatosan kened az arcod, de van, hogy még akkor sem.
2012. júl. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és meddig tart ez a kúra?
2012. júl. 16. 00:18
 6/7 anonim ***** válasza:

szia, én is ettem a roaccutant, mert borzalmasan elviselhető volt a képem. én 19 évesen untam meg, hogy semmi javulás, csak rosszabb

fél éves kúra, az első 1-2 hónapban még rondább lesz, mert kidobálja az összeset, de aztán szépen lassan le fognak száradni, borzasztóan hámlani kezd a bőröd és 5-6 hónap elteltével csodaszép lesz az arcod

rám legalábbis rám sem ismertek az ismerőseim :)

viszont vigyázz vele, mert elég durva mellékhatásai vannak, nekem nagyon száradt a bőröm, kín szenvedés volt a zuhany alól kijönnöm, szét volt repedve a kezemen, égett mint a rossebb.... de ezek után is úgy érzem megérte

ezen felül alkoholtilalom van közte, amit én mondjuk nem tökéletesen tartottam be

és a legfontosabb, hogy nem lehet napozni, szolizni semmit, ezért én is csak október környékén kezdhettem el

gondold át, konzultálj bőrgyógyásszal

ha van kérdésed írj:)


két éve hagytam abba, azóta se jöttek vissza, pedig rettegtem, hogy visszaesek

21L

2012. júl. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is félévig szedtem, de nálam nem voltak ilyen durva mellékhatások. Csak a szám volt nagyon kiszáradva, azt mindig kennem kellett, de még akkor is száraz volt, meg előfordult, hogy vérzett az orrom, de ennyi. Napra én sem nagyon mentem, és visszafogtam az alkoholt. De megérte! :)
2012. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!