Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ valaki otthon gyantát?

Használ valaki otthon gyantát?

Figyelt kérdés
Nem ezekre a tapaszokra gondolok, hanem amit a kozmetikus használ, az a készülék, amivel meleg gyantát tudok a lábamra simítani majd letépni. Mennyibe kerül egy olyan?

2012. júl. 16. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ha a patronosra gondoltál itt van egy pár féle. Boltban is hasonló áron van. Gép nem fontos hozzá, mikroba is fel lehet melegíteni, én úgy szoktam. Vagy forró vízbe rakni...

2012. júl. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan gyantám van, mint amilyet az első linkelt, bár én még kísérleti stádiumba vagyok a meleg gyantával. Olyan gépet, ami áram alatt felmelegíti a gyantát nem vettem, pénzkidobásnak tartom, beteszem a mikróba a gyantát és felmelegítem. Közben ellenőrizni is tudom, így nem lesz túl meleg.
2012. júl. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is használok otthon meleggyantát, és én is mikrózom :)

nálunk a százasban 360 ft

2012. júl. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen!! és hogyan kell letépni? rákened és a végénél fogva leszakítod? érdemes beruházni rá? a borotvát már nagyon utálom
2012. júl. 16. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:

A felmelegített gyantát a szőr növekedésével egyező irányban felviszed az adott területre (lábon pl. térdtől a boka felé viszed fel a gyantát), majd ráteszed a lehúzócsíkot és rásimítod a szőr növekedésével egyező irányban. Amikor jól rátapadt a gyantára a lehúzó csík a szőr növekedésével ellentétes irányban (lábon a boka irányából a térd felé) határozott mozdulattal lehúzod a bőrről.


Lehúzó csíkot is lehet venni mindenhol, ahol gyantát pl. drogériák, eurós boltok stb, pár száz forint a 100 db-os kiszerelés, ami elég sokáig kitart. :)

2012. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszodat!:)
2012. júl. 16. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem bevált a házilag készített cukorgyanta.
2013. nov. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!