Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan fodrászt keresek aki jó...

Olyan fodrászt keresek aki jó szőkét fest Csepelen?

Figyelt kérdés
Félig lenőtt félig festett(de pont ugynaolyan szinű) sötét barna a hajam,visszaszeretném festeniihamvas szőkére. Tudtok olyan fodrászt ajánlani csepelen aki garantáltan nem csibesárga hajat fest nekem??
2012. júl. 16. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Veszel szőkítőport, 12%-os oxit, azzal bekened alulról a tövei felé kenegetve. Nekem kb ilyen színe lett utána: [link]

De erre még jön ugye a hajfesték, és olyan lesz amilyenre akarod.

De persze ugyanerre képes bármelyik fodrász is, aki tud hajat festeni. Viszont ők félnek hogy letörik a hajad, ami részben így is lesz, és ezért nem mind vállalja, érdeklődj utána a közelben a fodrászoknál. De mivel nagy változást akarsz, gondolom felkészültél, hogy elveszíted kábé a fél hajhosszadat. Az enyémből kb 10 cm töredezett le a szőkítés után.

2012. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
aranyos vagy de pont ezt csináltam évekig,gyönyörű fehér volt a hajam 1 év után elkezdett töredezni és kb 10cm tört le a hajambol mire elmentem fodrászhoz befestettem barnára h majd pihentetem éés ő megnyirt ,azota kb vállig ér a hjam,és nem tetzsik,vissza akarom festetni szőkére de csak fodrász által.
2012. júl. 19. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!