Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történik, ha a sima bolti...

Mi történik, ha a sima bolti hajfestékbe pár csepp 12%-os oxit csepegtetek?

Figyelt kérdés
Intenzívebb lesz a szín? van csak tönkreteszem vele a hajam? (padlizsán árnyalat amúgy)
2012. júl. 17. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges, csak a hajadat terheled vele. Amúgyis van benne oxi, a megfelelő mennyiség. Én azt tudom ajánlani, ha azt szeretnéd, hogy élénkedd (lilább) legyen a szín, hogy 1/3-2/3 arányban platinaszőkét keversz hozzá (tehát úgy, hogy a padlizsán tubusban hagysz 1/3-ot a platinaszőkéből pedig belenyomsz a tálba pont annyit, majd egy egész tubushoz való oxit (vagy amit adtak hozzá a másik üvegcsében) keversz hozzá. Én vörössel csinltam ezt, szebben megfogja a festék, nem tudom miért (nagymamám is így festette a haját elég extra színekre és ő javasolta).
2012. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! kipróbálom majd. remélem sikerülni fog....elég kezdő vagyok még hajfestés terén :)
2012. júl. 17. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!