Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázáshoz hol tudom megvenn...

Gyantázáshoz hol tudom megvenni azt a masinát ami felmelegíti a gyantát?

Figyelt kérdés

Abszolút kezdő vagyok, a kérdésből is látszik :D

Az a bajom hogy rengeteg szőr tüszőm van a borotválkozástól, és szeretnék megszabadulni tőlük.


A kérdés tehát az, hogy hol tudom megvenni, milyen márka az ami jó, és nagyjából mennyibe kerül? :)


Előre is köszönöm a válaszokat,és elnézést hogy ennyire kezdő vagyok.. :(

17/L



2012. júl. 18. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges a masina. Patront tudsz venni drogériákban, azt felmelegítheted mikróban. Gondolom az van otthon.

De ha mindenképp melegítőt is akarsz akkor szinte bármelyik boltban találsz ahol elektromos kütyüket árulnak. Neten is lehet rendelni sok helyen. Google. [link]

2012. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, azóta néhány cikket magam is átnéztem, meg kommentet és a gyantapatron megoldásra hajlok :D A következő kérdésem csak az lenne, hogy ugyanott ahol megveszem a patront, ott adnak ilyen lehúzócsíkot is, ugye?
2012. júl. 18. 19:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, van külön lehúzócsík is. a veet-nek és talán az x-epilnek vannak ezek a kütyüi, de én nem nagyon látom értelmét, főleg, hogy ilyen drágák, és kb ugyanott vagy vele, mintha megvennéd a patront, és azt be a mikróba. Vigyázz, nehogy megégesd magad!:)))
2012. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!