Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bajusz gyantázáshoz tudtok jó...

Bajusz gyantázáshoz tudtok jó tippeket?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nagyon erős és sötét a bajszom. Próbáltam már csipesszel kiszedni, de nagyon sok van, nem pár szál, próbáltam már a meleg gyantát, de a bőrömön maradt a gyanta, és meg is tépte a szőröket, így begyulladt, de nem tépte ki. Régen próbáltam a hideg gyantát is, de az sem szedte le.

Tudom, hogy nem szabad, de máshogy nem ment, így évek óta borotválom, de most elégvolt...

Itt van nálam egy doboz hideg gyanta...


Tudtok tanácsot adni, hogy jobban kitépje a szőrszálakat?

Amúgy a lábamat már évek óta gyantázom, és ott nem szokott gond lenni.


2012. ápr. 16. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Kozmetikus? Azért mégiscsak ez a szakmája.
2012. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fel kell melegíteni rendesen.Rásimítod párszor jó erősen végighúzod és ellentétesen lerántod egy mozdulattal.Ami megmaradna csipesszel kiszeded.Utánna jöhet a bőrnyugtató.
2012. ápr. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kozmetikus...olcsóbba legyantázza,mint egy doboz hideg gyanta/meleg gyanta...
2012. ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!