Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét barnából lehetséges...

Sötét barnából lehetséges élénk vörösre váltani szívatás nélkül?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy éve sötét barnára festem a hajam, szeretnék visszatérni a vörös egy igazán élénk árnyalatára. Kb 3 hónapja ráfestettem a sötétbarnára egy diszkrétebb vöröset, de csak a hajtövem lett vörös. Azóta havonta átfestem, egyre élénkebb árnyalattal, és mostanra egész szép vörös lett, de még mindig túl sötét. A hajtövekkel nincs gond, mivel a természetes hajszínem középszőke, így a lenövést szépen befesti. Viszont a hajvégek annyira sötétek, hogy ott alig állt be változás. Leszívatni nem szeretném, mert elég vékony szálú és gyenge a hajam. Ki mit tud tanácsolni, hogy a lehető legkevesebb károsodással tudjam elérni a megfelelő árnyalatot? Linkeltem egy képet, ilyesmit szeretnék.


[link]


2012. júl. 18. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt úgy kellett volna hogy először is a sötétbarna festéket távolítod el a hajadból, akkor nagyjából visszakapod az eredeti hajszíned, és azt mivel világosabb, befogja szépen. Hajfesték eltávolító nem teszi tönkre úgy a hajat mint a leszívatás.
2012. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, kerestem is hajradírt, viszont ezekre a termékekre azt írták, hogy leginkább a szőkét tartja meg, és alig akadt egy-két ember, aki pozitív tapasztalatot tudott megosztani.
2012. júl. 18. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!