Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a bőrömön így (lsd. Kép) átlátszó ereket?

Figyelt kérdés

Ezt a combomon fényképeztem, de van 2 picike az arcomon is, amit folyton sminkelnem kell, hogy ne látszon sebnek vagy pattanásnak.


[link]


Van erre valami krém, ami halványítja vagy kozmetikai módszer amivel el lehet tüntetni? Kezdetben azthittem el fognak tűnni (nem is tudom mitől lettek), de már vagy egy éve megvannak sajnos. :s



2012. júl. 18. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
szőrös a combod xdd
2012. júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

közelről mindenkié szőrös, ezek csak pihék


semmi se tünteti el, tanulj meg vele élni. pár év múlva örülni fogsz, ha csak ennyi lesz.


esetleg lézeres műtétet meg lehet próbálni, de ha hajlamos vagy rá, csak szélmalomharc lesz

2012. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fekete pihék?Ugyanmár,látszik hogy borotválja...csak nem most.
2012. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jaja ez nem pihe ez rendes fekete szőr xd
2012. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van ennek valami neve is esetleg? meg tudja mondani valaki?
2012. júl. 19. 08:08
 6/6 anonim ***** válasza:

istenem..mert a ször a lényeg a képen ugye??? szerintem menj el nyugodtan börgyogyászhoz, és kérdezd meg, biztos tud rá mondani valamit! esetleg kozmetikus....szerintem eltüntethető valahogy...bár igazábol fogalmam sincs...börgyogyász biztos, hogy tud segiteni!:)

23L

2012. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!