Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a gyorsabb...

Mit csináljak a gyorsabb növekedés érdekében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Körülbelül ilyen fazonú a hajam : [link]


eddig vasaltam, de most leálltam vele.Körülbelül mell alá érő hajat szeretnék.Mennyi idő lenne?Érdemes lenne egy nagyon keveset vissza vágatni a hajamból hogy gyorsabban nőjön? (Póthaj kizárva) Milyen módszereket tudtok?



2012. júl. 18. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A ricinus olajra mondják sokan, hogy nagyon jó, szerintem próbáld ki, csak jól ki kell utána öblíteni a hajból. Hogy le kell e vágni az attól függ, hogy milyen állapotban vannak a hajvégek. Tévhit, hogy a gyakran vágott haj gyorsabban nő! Ugyanúgy nő, mint a többi csak gyorsabbnak látszik, mivel nem törik le a vége. Amit még hallottam az a sörélesztő. És egyél sok zöldséget és gyümölcsöt.
2012. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem kb. úgy félév vagy 1 év mire megnő fejbőrmasszírozással gyorsíthatod a folyamatot
2012. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!